Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Yorum Yap

Puan Ortalaması:  
 16 Yorum
Tuğba Kesim Trafından Peditürk için yapılan yorum

Bir ayağımın baş parmağında tırnak batması, diğerinde mantar nedeniyle oluşan şekil bozukluğu şikayetiyle gelmiştim Pediturk'e. İşinin ehli uzmanlar sayesinde batık tırnak acısından kurtuldum. Mantar bulunan tırnağımın ise devam eden tedavim sonucunda şekli düzelmeye başladı. Her gelişimde güler yüzle karşılandığım Pediturk'ü herkese tavsiye ediyorum. Tüm Pediturk ekibine teşekkür ederim.

Aylin yavuz Trafından Peditürk için yapılan yorum
Batık tırnak

Özlem Hanım kesinlikle süpersiniz. İlgi, alaka, her şey çok güzel. Çok profesyonel bir kurumsunuz. Pediturk'ü herkese tavsiye ederim. Çok teşekkür ederim.

Seda Özsağlam Trafından Peditürk için yapılan yorum

Yaklaşık 1 yıl uğraştığım tırnak batması problemimi defalarca doktora gitmeme rağmen geçirememiştim. Tırnağım batıktan kaynaklı aktif şekilde hep yara oluyordu ve ayakkabı giyemez hale gelmiştim. Pediturk ve Ömer Bey sayesinde uygulanan tel uygulaması ile hiçbir problemim kalmadı. Artık sadece kontrollere gidiyorum. İşini önemseyerek yapan, ilgili ve güler yüzlü bir ekip bu sebeple aynı problemi yaşayan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Güzin Canan Trafından Peditürk için yapılan yorum
Tırnak Batması ve Mantar Bakımı
Ünvan: Sosyal Girişimci

İyi ki tanıdım sizi. Yıllardır ayak başparmaklarımdaki tırnak batması ve mantardan çektiğimi ben bilirim. Bir yıldır şikayetlerim artık son buldu. Teşekkürler Pediturk.

Mehmet Vurdem Trafından Peditürk için yapılan yorum
Ünvan: Emekli

Annemin muhtelif yerlerde çözüm arayışına girip ve artık çözümünün olmadığını düşünüp umudumu kestiğim ayak tırnaklarının hali çok kötü bir durumdaydı.Sonra hasbelkader Pediturk Bakım Merkezi - Hilal Hanımla tanıştım.Sağolsunlar çok büyük olan bu problemimize kısa sürede çözüp bulup büyük bir sıkıntıdan kurtardılar bizi.Hilal hanıma ve Pediturk ailesine sonsuz teşekkür eder şükranlarımı sunarım.

Ahu Demirbaş Trafından Peditürk için yapılan yorum

Tedavim hızlı ve güzel sonuç vermeye başladı. Tamamen iyileşeceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum. Samimiyetiniz için teşekkürler.

Bülent Biroğlu Trafından Peditürk için yapılan yorum
Batık ve mantar
Ünvan: mimar

2012 temmuz ayında bir hastanede batık tırnağımı tedavi edeceğiz diyerek sol ayak baş parmağımın tırnağını çektiler. Yeni tırnak sağ ve sol kenarlardan çıkmayıp ortadan sağlıklı büyüyecek dediler. Maalesef daha kötü oldu, Pediturk' ü internet araştırmalarımda buldum. Yaklaşık altı aydır düzenli bakım yapıyorlar, şimdi çok iyiyim .. teşekkürler Hilal hanım ve ekibi..

Yasemin Ener Trafından Peditürk için yapılan yorum
Tirnak batmasi

Yaklaşık üç yıldır çektiğim tırnak batması probleminden, sevgili podiatristim Hilal Hanım ve ekibi sayesinde kurtulmak üzereyim. Pediturk ile tanışana kadar pek çok ayak sağlığı uzmanına gittim. Tırnağı Pediturk'un  kullandığı titanyum tel gibi kenarlarından kavramayıp uzerine yapıştırılarak  gerilen pek çok tel vb. uygulamalar yapıldı, çözüm olmadı. İişin icinden çıkamadıklarında bu sözümona ayak sağlığı uzmanları genel cerrahi doktorlarına havale ediyorlar ve ben o zamana kadar tedavi icin harcadığım para yüzünden zarar etmiş oluyordum. Doktorlar da gittiğimde tırnağı çekmekten bahsediyorlardı, bunun ise 100% garantisi yoktu. Ablamın da tecrübe ettigi gibi çekildiğinde tırnak yine batabilirdi. 10 aydır Pediturk'te titanyum tel ile her iki ayağımın da başparmak tırnaklarını tedavi ettiriyorum. Artık acı yok, gözle görülür gelişme var. Bir seneye kalmadan tamamen iyileşeceğini tahmin edebiliyorum. Pediturk hesaplıdır ve kesin sonuc alırsınız. Mutlaka tavsiye ediyorum. Tüm Pediturk ekibine çok teşekkür ediyorum.

Asuman Apul Trafından Peditürk için yapılan yorum
Ayak bakımı

Yıllardır kalınlaşmış ayak tırnağı sorunu yaşıyordum.Sık sık tırnaklarım battığından çorap bile giyemediğim oluyordu.Ne tel taktırma,ne lazer uygulaması hiç biri kalıcı çözüm olmuyordu.Artık tırnaklarımı çektirmeyi düşünüyordum.Ama onun için de garanti vermiyordu doktorlar.Benim kurtarıcı meleğim Hilal hanım oldu.Henüz 3. gidişim,ama şimdiden normal tırnaklarım var.Çok teşekkürler...İyi ki yolum peditürk le çakışmış.

Mustafa kalemli Trafından Peditürk için yapılan yorum

Ayak sağlığı için güvenle gidilecek kurum

Sayfa 1 / 2:
«
 
 
1
2
 
»