Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Yorum Yap

Puan Ortalaması:  
 19 Yorum
Adem Kahraman Trafından Peditürk için yapılan yorum
Yürüyüş Analizi
Ünvan: Öğrenci

Ayrıntılı yürüyüş analizi sonucu ayağıma uygun olarak yapılan tabanlığı kullandım, dizime vuran ağrı kayboldu. Pediturk her zaman, her problemimle ilgilendi en önemlisi de buydu teşekkür ederim.

Berkay Karakaş Trafından Peditürk için yapılan yorum
tırnak batması nasır
Ünvan: Mühendis

2018 yılı bahar aylarından beri oğlumun sol ayak baş parmağındaki tırnak batması şikayeti nedeniyle Pediturk'e gidiyoruz. Burada gördüğümüz ilgi ve güler yüzden dolayı çok memnunuz. Oğlumun tırnak batmasından şikayetleri tamamen bitti. Kendimde de baş parmağımda nasır vardı. Pediturk'te gördüğüm nasır tedavisi sayesinde bu dertten de kurtuldum. Ayak ve tırnak şikayeti olanların düşünmeden gönül rahatlığınca gidebilecekleri bir merkez.

Tuğba Kesim Trafından Peditürk için yapılan yorum

Bir ayağımın başparmağında tırnak batması, diğerinde mantar nedeniyle oluşan şekil bozukluğu şikayetiyle gelmiştim Pediturk'e. Pediturk personeli sayesinde batık tırnak acısından kurtuldum. Mantar bulunan tırnağımın ise devam eden tedavim sonucunda şekli düzelmeye başladı. Her gelişimde güler yüzle karşılandığım Pediturk'ü herkese tavsiye ediyorum. Tüm Pediturk ekibine teşekkür ederim.

Tuğba Kesim Trafından Peditürk için yapılan yorum

Bir ayağımın baş parmağında tırnak batması, diğerinde mantar nedeniyle oluşan şekil bozukluğu şikayetiyle gelmiştim Pediturk'e. İşinin ehli uzmanlar sayesinde batık tırnak acısından kurtuldum. Mantar bulunan tırnağımın ise devam eden tedavim sonucunda şekli düzelmeye başladı. Her gelişimde güler yüzle karşılandığım Pediturk'ü herkese tavsiye ediyorum. Tüm Pediturk ekibine teşekkür ederim.

Aylin yavuz Trafından Peditürk için yapılan yorum
Batık tırnak

Özlem Hanım kesinlikle süpersiniz. İlgi, alaka, her şey çok güzel. Çok profesyonel bir kurumsunuz. Pediturk'ü herkese tavsiye ederim. Çok teşekkür ederim.

Seda Özsağlam Trafından Peditürk için yapılan yorum

Yaklaşık 1 yıl uğraştığım tırnak batması problemimi defalarca doktora gitmeme rağmen geçirememiştim. Tırnağım batıktan kaynaklı aktif şekilde hep yara oluyordu ve ayakkabı giyemez hale gelmiştim. Pediturk ve Ömer Bey sayesinde uygulanan tel uygulaması ile hiçbir problemim kalmadı. Artık sadece kontrollere gidiyorum. İşini önemseyerek yapan, ilgili ve güler yüzlü bir ekip bu sebeple aynı problemi yaşayan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Güzin Canan Trafından Peditürk için yapılan yorum
Tırnak Batması ve Mantar Bakımı
Ünvan: Sosyal Girişimci

İyi ki tanıdım sizi. Yıllardır ayak başparmaklarımdaki tırnak batması ve mantardan çektiğimi ben bilirim. Bir yıldır şikayetlerim artık son buldu. Teşekkürler Pediturk.

Mehmet Vurdem Trafından Peditürk için yapılan yorum
Ünvan: Emekli

Annemin muhtelif yerlerde çözüm arayışına girip ve artık çözümünün olmadığını düşünüp umudumu kestiğim ayak tırnaklarının hali çok kötü bir durumdaydı.Sonra hasbelkader Pediturk Bakım Merkezi - Hilal Hanımla tanıştım.Sağolsunlar çok büyük olan bu problemimize kısa sürede çözüp bulup büyük bir sıkıntıdan kurtardılar bizi.Hilal hanıma ve Pediturk ailesine sonsuz teşekkür eder şükranlarımı sunarım.

Ahu Demirbaş Trafından Peditürk için yapılan yorum

Tedavim hızlı ve güzel sonuç vermeye başladı. Tamamen iyileşeceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum. Samimiyetiniz için teşekkürler.

Bülent Biroğlu Trafından Peditürk için yapılan yorum
Batık ve mantar
Ünvan: mimar

2012 temmuz ayında bir hastanede batık tırnağımı tedavi edeceğiz diyerek sol ayak baş parmağımın tırnağını çektiler. Yeni tırnak sağ ve sol kenarlardan çıkmayıp ortadan sağlıklı büyüyecek dediler. Maalesef daha kötü oldu, Pediturk' ü internet araştırmalarımda buldum. Yaklaşık altı aydır düzenli bakım yapıyorlar, şimdi çok iyiyim .. teşekkürler Hilal hanım ve ekibi..

Sayfa 1 / 2:
«
 
 
1
2
 
»